2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brøndby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Brøndby er der kommet to nye villaer på markedet, henholdsvis Hederavej 8 og Brøndbyøstervej 120.
På Hederavej 8 finder vi en villa med et areal på 127 m², fordelt på 4 rum. Boligen ligger på en velholdt grund på 950 m². Med en pris på 5.795.000 DKK tilbyder denne villa både plads og charme.
På Brøndbyøstervej 120 præsenteres en større villa med 149 m², fordelt på 6 rum. Ejendommen er beliggende på en 540 m² stor grund og udbudt til en pris på 3.995.000 DKK. Denne bolig kan tiltrække familier, der ønsker ekstra rum og en central beliggenhed.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.