Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Brøndby:
-
Ugnius K.
Fra Brøndby
Well good side painting, carpentering, facades reparation, murre jobs. Fast and good. If it interes... -
Jeppe K.
Fra Brøndby
Jeg er tidligere soldat i hæren, men har hænderne godt skruet på. Jeg kan finde ud af de fleste “ha... -
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Natasja P., Anne A. og Dorrit D. søger hjælp til husopgaver i Brøndby
-
Hænge gardinstang, billedrammer og vinholder op i betonvæg
Fra Natasja P. (Brøndby)
Mangler en slagborermaskine og da jeg bor i beton er dette en nødvendighed for at få hængt ting op ... -
Nedrivning af væg mellem køkken og stue
Fra Anne A. (Brøndby)
Vores væg mellem køkken og stue skal rives ned inden vi flytter ind i huset, gerne snarest muligt. ... -
Vasket persienner
Fra Dorrit D. (Brøndby)
Vaske 4 stk persienner. 2 stk dør persienner, og 2 stk stue vindue persienner.
Nitesh S., Christian N. og Susse H. søger hjælp til haveopgaver i Brøndby
-
Havearbejde
Fra Nitesh S. (Brøndby)
700 sqm garden. Needs Lawn moving and trimning of all plants for it to look as Good as possible. Ye... -
Græsslåning af højt og tæt græs.
Fra Christian N. (Brøndby)
Vi ønsker vores græs slået, da det er for højt til at vores robotplæneklipper kan slå det. Det værs... -
Fjernelse af ukrudt og buskr
Fra Susse H. (Brøndby)
Fjernelse af ukrudt/skvalderkål i et bed der er ca 15x2 m og 19x2 m. Der står en del buske, hvor 3-...
Mette B., Serhat T. og Rasmus W. søger hjælp til diverse opgaver i Brøndby
-
El løbehjul reparation
Fra Mette B. (Brøndby)
Jeg tror det ene hjul skal skiftes da vi simpelthen ikke kan lappe det, men er lidt i tvivl om det ... -
Elløbehjul reparation
Fra Serhat T. (Brøndby)
Ninebot zing E10. Oplader ikke. Indikatoren blinker rødt og hvidt. -
Ninebot El løbehjul, baghjul skiftes
Fra Rasmus W. (Brøndby)
Mit baghjul er punkteret, og har desværre kørt få kilometer på det, imens det var fladt. Søger en d...