Hjælp søges: Have, Hus og Diverse i Brøndby

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Brøndby:

  • profil billede
    Ugnius K.
    Fra Brøndby
    Well good side painting, carpentering, facades reparation, murre jobs. Fast and good. If it interes...
  • profil billede
    Jeppe K.
    Fra Brøndby
    Jeg er tidligere soldat i hæren, men har hænderne godt skruet på. Jeg kan finde ud af de fleste “ha...
  • profil billede
    Ibrahim A.
    Fra Brøndby
    All around stabil & villig til arbejdsopgaver m.m

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Natasja P., Anne A. og Dorrit D. søger hjælp til husopgaver i Brøndby

Nitesh S., Christian N. og Susse H. søger hjælp til haveopgaver i Brøndby

  • thumbnail
    Havearbejde
    Fra Nitesh S. (Brøndby)
    700 sqm garden. Needs Lawn moving and trimning of all plants for it to look as Good as possible. Ye...
  • thumbnail
    Græsslåning af højt og tæt græs.
    Fra Christian N. (Brøndby)
    Vi ønsker vores græs slået, da det er for højt til at vores robotplæneklipper kan slå det. Det værs...
  • thumbnail
    Fjernelse af ukrudt og buskr
    Fra Susse H. (Brøndby)
    Fjernelse af ukrudt/skvalderkål i et bed der er ca 15x2 m og 19x2 m. Der står en del buske, hvor 3-...

Mette B., Serhat T. og Rasmus W. søger hjælp til diverse opgaver i Brøndby

  • thumbnail
    El løbehjul reparation
    Fra Mette B. (Brøndby)
    Jeg tror det ene hjul skal skiftes da vi simpelthen ikke kan lappe det, men er lidt i tvivl om det ...
  • thumbnail
    Elløbehjul reparation
    Fra Serhat T. (Brøndby)
    Ninebot zing E10. Oplader ikke. Indikatoren blinker rødt og hvidt.
  • thumbnail
    Ninebot El løbehjul, baghjul skiftes
    Fra Rasmus W. (Brøndby)
    Mit baghjul er punkteret, og har desværre kørt få kilometer på det, imens det var fladt. Søger en d...
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand